Možná jste už někde na internetu zahlédli název hypotéka bez doložení příjmu. Často je tento produkt mylně interpretován. Při hledání na internetu jsou k dispozici často zastaralé informace z doby před účinnosti zákona o spotřebitelském úvěru.
Název hypotéka bez doložení příjmů vzbuzuje v žadateli dojem něčeho, co nemusí tak úplně být pravda.
Popíšeme Vám pro koho je produkt určen a uvedeme na pravou míru význam. Potřebujete vypůjčit nějaké peníze a hledáte vhodný způsob?
V tomto případě jste zde správně.
Hypotéka bez doložení příjmu
Nebo také Hypotéka bez příjmu, to je název, který je často vyhledávaný na internetu, ovšem jedná se nepřesné označení úvěru.
V dnešní době na trhu bankovním i nebankovním rozlišujeme jen dva typy úvěrů. Podnikatelský a spotřebitelský úvěr.
Z názvů je jasné, komu a k jakému účelu by měl sloužit.
Podnikatelský úvěr, zde se tolerují nízká daňová přiznání a žadatel může mít nulový zisk a přesto mu může být poskytnut nebankovní úvěr.
Zde bychom mohli hovorově říci, že se jedná o hypotéku bez doložení příjmu, hypotéku bez příjmů! Tento produkt s tolerancí záznamů v registrech banky a bez doložení příjmů je nabízen výhradně nebankovním sektorem. Banky vyžadují doložení daňových přiznání a také „čistý“ bankovní registr.
Druhým typem úvěru je spotřebitelský úvěr. Zde už je název hypotéka bez příjmů celkem nepřesný. Každý poskytovatel s licencí České národní banky je ze zákona povinen ověřit si příjmy a výdaje svého klienta tak, aby byl schopen hypotéku splácet. Vyjímkou je spotřebitelský úvěr, který najdete také neoficiálně pod názvem půjčka na zástavu nemovitosti, kterou splatíte z prodeje nemovitosti. V tomto případě nemusíte příjem dokládat a můžete být i nezaměstnaný.
Nicméně ověření příjmů u spotřebitelského úvěru není složité a dokázat své příjmy se dá i v případě, že nemáte stabilní měsíční výplatu, i v případě, že jste na mateřské dovolené, nebo v případě, že pobíráte starobní důchod, příjem z pronájmu, či máte jiný příjem. Ten může být i nestabilní. Ještě jednodušší je to v případě lidí, kteří jsou běžně zaměstnaní a pobírají měsíční mzdu.
Je potřeba brát na vědomí, že se budeme zajímat také o Vaše výdaje.
V dnešní době jsou přísně dané podmínky, které určují, jaké procenta může poskytovatel, ať už bankovní (klasická hypotéka), či nebankovní u spotřebitelského úvěru poskytnout.
Výdaje se mohou týkat splátek půjček, smlouvy o pronájmu, výdajů za elektřinu, vodu a plyn, SIPO nebo výdaje na stravování a vedení domácnosti.
U podnikatelských úvěrů jsou navíc podmínky mírnější. Takže nevadí ani nízké daňové přiznání či dluhy nebo exekuce. Zde nejste povinni dokládat jakékoliv výdaje, ani prokazovat příjmy.
Americká hypotéka pro každého podnikatele
Americká hypotéka bez dokládání příjmů je finanční produkt vhodný pro každého podnikatele.
Tento typ úvěru si mohou sjednávat pouze firmy a podnikatelé. Peníze se následně použijí v podnikání a to různým způsobem, například na financování veškerých potřeb spojených s podnikáním.
Můžete s nimi nakoupit stroje, vybavení a zařízení, splatit dluhy, vyplatit mzdy, zaplatit nedoplatky na sociálním a zdravotním pojištění, vymanit se z exekucí, nakoupit majetek a spoustu dalšího.
Kontaktujte nás na tel. +420770609060, nebo vyplňte on-line dotazník a my Vám zavoláme. Rádi Vám vše vysvětlíme a nezávazně Vám navrhneme možné řešení situace.